Úvaha

24.08.2010 23:49

    Vážení, připravujeme se na vstup do nového ročníku sezóny 2010/2011. Myslím si, že uplynulá sezóna byla pro náš klub velmi úspěšná, co se týče soutěže samotné i pořádání 1. ročníku Mikulášského turnaje. Stále se ještě máme co učit a co zlepšovat, nejen herně, ale i v práci a administrativě našeho sdružení.

Chtěl bych se v této úvaze věnovat spíše té administrativní a metodické činnosti. V průběhu činnosti se někteří zapojili do činnosti více, někteří méně, důležité ale je, že si nikdo nic nevyčítá, že ten dělá něco hůř nebo nedělá nic. Pravda je, že činnost spojená s administrací vyžaduje přeci jen vynaložení určitého úsilí a čas, ev. i nějaké peníze :-), což v dnešní době, kdy je prioritou každého z nás vlastní ekonomická existence, ne každý se může věnovat těmto činnostem. Proto jsem rád, že i v této situaci si někteří z nás vzali tyto činnosti na svá bedra a dělají to tak nějak samozřejmě. Dále si myslím, že je důležité, že se sejde parta lidí stejného ražení a vyvíjí společnou činnost, v našem případě stolní tenis. Z těchto důvodů, bych za sebe velice rád poděkoval Davidovi Hřebenovi, který si sám od sebe vzal technické záležitosti ( přihlášky, odhlášky, jednání s OSST, atd. ), neboť tato činnost je jednak důležitá a zároveň i časově náročnější. Samozřejmě, dík i Lukášovi Krokovi, pokladníkovi klubu a dalším, kteří se zapojují do dílčích činností, ale cítil jsem potřebu vyslovit dík našemu místopředsedovi :-).

Pro mne důležitá poznámka, ať se nám podaří zvládnout nejen sezónu, ale i pořádání 2. ročníku Mikulášského turnaje, který se může stát pravidelným regionálním turnajem, s kvalitním hráčským obsazením, ať jej budeme pořádat v naší herně nebo ve Cvikově.

No a to je vše, těším se, že si i já budu moci konečně pinknout :-). Michal V.

Share |

—————

Zpět


Kontakt

Stolní tenis Sloup v Čechách

Komenského 236
Sloup v Čechách
471 52


+420 777 117 850