VÁNOČNÍ TURNAJ

20.12.2014

Prezentace:       a) od 7:30 hod do 8:30 hod v místě turnaje
                          b) e-mailem na adrese vencovsky@for-tirop.com
                          c) telefonem nebo sms: 774 117 858

Upozornění:      pouze pro hráče okresního přeboru Česká Lípa (OP1+OP2) a pro zvané

Míčky:                  JOOLA

Systém:               dvouhry (základní skupiny a poté pavouk)
                            čtyřhry (pokud bude zájem a asi bude ne? :-) )
                            podle pravidel a soutěžního řádu stolního tenisu a tohoto turnaje

Ceny:                    věcné ceny

Startovné:          100,- Kč (v ceně je 1x guláš + šťáva neomezeně)

Občerstvení v místě turnaje (párky, guláš, nealko, pivo) Srdečně zveme a těšíme se na Vás. Dobrou náladu ssebou, ostatní zajistíme.

Pozn. - vzhledem k omezené kapacitě hráčů, preferujeme přihlášení
e-mailem a telefonicky. Děkujeme za pochopení. Informace o obsazenosti turnaje
můžete zjistit na výše uvedených kontaktech nebo na našich stránkách www.stsloup.cz nebo na našem fcb profilu.

Účastnící absolvují
turnaj na vlastní nebezpečí, pořadatel nenese odpovědnost za případně
způsobenou škodu. Za nezletilé účastníky nesou odpovědnost zákonní
zástupci.


Obsazenost:

1.  Michal Vencovský - ST Sloup v Čechách C [OP2]
2.  Jaroslav Studnička - ST Sloup v Čechách B [OP1]
3.  Miroslav Cinibulk [host]
4.  Jindřich Jirotka - ST Sloup v Čechách B [OP1]
5.  Lukáš Rudinský - TJ Jiskra Svor A [OP1]
6.  David Hřeben - ST Sloup v Čechách B [OP1]
7.  Jaroslav Spilka - ST Sloup v Čechách C [OP2]
8.  Václav Hruška - ST Sloup v Čechách A [OP1]
9.  Josef Žanda ml. - ST Sloup v Čechách A [OP1]
10. Vratislav Luxík - ST Sloup v Čechách B [OP1]
11. Jiří Procházka - TJ Jiskra Svor A [OP1]
12. Milan Drábek - TJ Jiskra Svor A [OP2]
13. Martin Pavlíček - TJ Jiskra Svor A [OP1]
14. Zdeněk Najman - Sokol Volfartice [OP2]
15. Marek Najman - Sokol Volfartice [OP2]
16. Antonín Hanus - TJ Jiskra Kamenický Šenov [OP1]
17. Petr Korp ml. - TJ Jiskra Kamenický Šenov [OP2]
18. Aleš Bayer - TJ Lokomotiva Česká Lípa [host]
19. Reichl Radomír - TJ Lokomotiva Česká Lípa [OP2]
20. Ledl Milan - TJ Lokomotiva Česká Lípa [OP2]
21. Plachý Jiří - TJ Lokomotiva Česká Lípa [OP2]
22. Matěj Stach -TTC Bělá pod Bezdězem [OP3]
23. Aleš Stach -TTC Bělá pod Bezdězem [OP3]
24. Lukáš Jindrák - TJ Jiskra Kamenický Šenov [OP2]
25. Jiří Fišer - TJ Jiskra Kamenický Šenov [OP2]
26. Lukáš Krok - ST Sloup v Čechách [OP1]
27. Petr Korp - TJ Jiskra Kamenický Šenov [host]
28. Jaroslav Plaček - Cvikováček Cvikov [host]
29. Ladislav Krsek - Cvikováček Cvikov [OP1]
30. Gábina Svobodová - Cvikováček Cvikov [OP1]
31. Klára Madaraszová - Cvikováček Cvikov [OP1]
32. Milan Fišera - SKST Cvikov [host]
33. Libuše Havlíková - ST Sloup v Čechách [OP2]
34. Luděk Dragoun - ST Sloup v Čechách [OP1]
35. Jiří Bartoš - TJ Jiskra Nový Bor [OP1]
36. Tomáš Urban - TJ Doksy - Mimoň [OP1]
37. Zdeněk Růžička - Cvikováček Cvikov [OP1]
38. Jan Jonák - TJ Jiskra Svor [OP2]
39. Ladislav Lindner - TJ Doksy - Mimoň [HOST]
40. René Taller - TJ Jiskra  Nový Bor [OP1]
41. Denis Hofman -  TJ Jiskra  Nový Bor [OP1]
42. Evžen Hudeček - TJ Jiskra  Nový Bor [OP1]
43. Václav Hruška ml. [HOST]
44. František Mareček - TJ Zákupy [OP1]
45. Antonín Mareček - TJ Zákupy [OP1]
46. Markéta Nolová - TJ Jiskra Nový Bor [OP1]
47. Igor Klíč - ST Sloup v Čechách [nereg.]
48. Martin Hau - Sokol Volfartice [OP2]


Kontakt

Stolní tenis Sloup v Čechách

Komenského 236
Sloup v Čechách
471 52


+420 777 117 850